ustawienie
     Strona główna     O firmie    Technologia ocieplania   Realizacje   Kontakt   Rekomendacje
tel. 518-322-544
pon.- piąt. godz. 8.00-18.00
sob.8.00-14.00
 

 

Ocieplanie pianką opinie i rekomendacje od Naszych Klientów

Zolbrzymią satysfakcją przedstawiam Państwu wybrane referencje i listy z podziękowaniami od Naszych Klientów.  Z tym większą satysfakcją, że znakomita większość z nich nie ograniczyła się li tylko do zdawkowego oświadczenia, ale także, co miło nas zaskoczyło, szerzej wyraziła swoją opinię o ocieplaniu pianką wykonaną przez firmę APUR.  Jesteśmy także bardzo dumni, że najwyższe uznanie o naszej pracy w swojej opinii wyrazili także doświadczeni specjaliści w dziedzinie budownictwa, deweloperzy  stosujący w swej praktyce  najwyższe standardy budownictwa.   Tego rodzaju opinie o ocieplaniu pianką przez firmę APUR umacniają nas w przekonaniu, że wybraliśmy właściwe podejście do naszej pracy, budując tym samym „Dobrą Markę” firmy APUR w branży budowlanej, a także dopingują nas do utrzymania i podwyższania najwyższych standardów naszych usług w dziedzinie ocieplania pianką domów. Zapraszam do przeczytania opinii i rekomendacji  o ocieplaniu pianką przez nas domów.

Anna Sidor
Właściciel  APUR


Nasza firma APUR wykonała usługę ocieplania pianką kompleksu mieszkaniowego w Legionowie częściowo adaptowanego i nowo wybudowanego przez firmę W.W. Inwestmen Wiśniewscy Sp. J.

Fragment opinii - listu Prezesa Roberta Wiśniewskiego,   W.W. Inwestment Wiśniewscy Sp. J.

Rekomendacja od Prezesa Roberta Wiśniewskiego ...Usługa natrysku pianką PUR została wykonana przez Firmę APUR w sposób absolutnie perfekcyjny, w możliwie najkrótszym czasie, po rozsądnych, adekwatnych do wysokiej jakości cenach. Inne elementy składające się na wysoką jakość usługi, w tym bezpieczeństwo i higiena prowadzonych prac również wykonane były w sposób należyty. Mając na względzie ciągle podnoszący się standard budownictwa w Polsce, z całą odpowiedzialnością mogę rekomendować firmę APUR Anna Sidor, jako wykonawcę najwyższej jakości usług ocieplania budynków, zarówno dla firm jak i inwestorów prywatnych, poszukujących najnowocześniejszych technologii i najlepszych partnerów.”
Cały list można przeczytać po kliknięciu w obraz listu obok.  

Ociepalane pianką osiedle przez firme APUR  Ocieplanie pianką ścian-budynku-APUR


Dla Firmy DEVELOPER Anna i Piotr Kozdrowicz S.J.  wykonaliśmy ocieplanie kameralnej kamienicy w której usytuowane były apartamenty.  Z przyjemnością prezentujemy opinie o ocieplaniu pianką przez APUR  jaki otrzymaliśmy od Pana Prezesa Piotra Kozdrowicza. Serdecznie dziękujemy, za tak miłe słowa i uznanie dla naszej pracy.

Fragment listu od pana Prezesa Piotra Kozdrowicza z firmy AP Developer Anna i Piotr Kozdrowicz S.J.

Referencje Developer Kozdrowicz S.J.„...Prace termoizolacyjne są jednym z ważniejszych elementów wykończeniowych budynku. Od solidności ich wykonania zależy dalszy komfort użytkowania budynku, a na nim zależy nam najbardziej. Wznoszenie budynków zarówno nowoczesnych jak i funkcjonalnych daje nam satysfakcję i energię do ciągłego rozwoju. Dzięki współpracy z firmą APUR Anna Sidor mam pewność, iż oddaję do użytku budynek, który zachowa podwyższone standardy przez długie lata, że utrata ciepła w zimie, a chłodu w lecie będzie znikoma. ”

Cały list można przeczytać klikając na obraz  listu obokRealizacja ocieplenia pianka dla Developer A.R. Kozdrowicz ocieplanie-poddasza-marki


W 2016 roku wykonaliśmy ocieplanie stropu garażu i piwnicy w domu prywatnym. Zbierając dane dotyczące funkcjonowania ocieplenia domu po dłuższym okresie czasu spotkaliśmy sie z bardzo życzliwą opinią o  naszej usłudze. Tym bardziej nas to cieszy, że Klient nasz odczuł wyraźne korzyści z przeprowadzonego przez nas ocieplania pianką jego domostwa. Serdecznie dziękujemy za uznanie.

Fragment listu od Pana Dariusza z Marek k/ Warszawy

 List od P. Dariusza MIzolacja pianą PUR była strzałem w dziesiątkę. Ocieplony strop pozwala mi się cieszyć komfortem użytkowania również części mieszkalnej. Zaizolowany/ocieplony pianą zamknięto - komórkową strop wyeliminował przemarzanie podłogi w kuchni, dzięki czemu rachunki za ogrzewanie w okresie grzewczym znacznie zmalały. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Ocieplenie pianką PUR stropu garażu przez firmę APUR przyniosło nie tylko poprawę ciepłoty i izolacji, ale ku miłemu zaskoczeniu wyeliminowało zapachy stęchlizny. Teraz mogę wykorzystać przestrzeń garażu i piwnicy do wykonywania zawodu oraz rozwijać swoje pasje. Ujął mnie także fakt, że interesujecie się Państwo jakością wykonanej pracy i moimi odczuciami nawet wiele miesięcy po wykonanej usłudze, co jest ewenementem wśród budowlanych firm.
Garaz  i strp ocieplony pianką

Opinia Firmy DTM Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski - generalnego wykonawcy Rezydencja Pałacowa II

Rezydencje Pałacowa

Fragment rekomendacji od Firmy DTM Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski:

„Jednym z partnerów firmy DTM jest firma APUR, z siedzibą w Markach przy ul. Braci Briggsów 32. Osiedle „Rezydencje Pałacowa" w Warszawie to projekt dedykowany dla najbardziej wymagających Klientów. Podobnie jak przy innych naszych projektach podeszliśmy do niego z najwyższą starannością. Wybór firmy APUR do tcrmoizolacji domów „Rezydencje Pałacowa" okazał się strzałem w dziesiątkę. Realizacja przebiegła sprawnie i terminowo. Firma APUR jest ekspertem w zakresie rozwiązań termoizolacyjnych. Dba o wysoką jakość robót i wykazuje się właściwą znajomością sztuki budowlanej. Do swych prac wykorzystuje innowacyjne metody ocieplania pianą poliuretanową, najwyższej klasy sprzęt renomowanej światowej marki oraz najwyższej klasy materiały termoizolacyjne, posiadające odpowiednie certyfikaty. Profesjonalizm i fachowość to cechy wyróżniające tę firmę na rynku w branży budowlanej. "
rekomendacja-firmy


Zadzwoń i umów sie na spotkanie. Nasz specjalista przyjedzie do Państwa i  wspólnie ustalimy zakres prac i bardzo rozsądną cenę gwarantującą satysfakcję dla obu stron umowy.
Nasz telefon: 518 322 544

 

Zapewniamy:
- Rzetelny pomiar i wycenę.
- Terminowe wykonanie realizacji.
- Wysoką jakość usługi.
tel. 518-322-544
pon.- piąt. godz. 8.00-18.00
sob.8.00-14.00