Najnowocześniejsza technologia

APUR to ocieplanie pianką domów dla wymagających Klientów

Ocieplanie stajni pianką PUROcieplanie hal metalowych WarszawaOcieplanie starych domów WarszawaOcieplanie piwnic i fundamentów WarszawaOcieplanie garaży i wiat metalowych Warszawa Ocieplanie poddaszy Warszawa ocieplanie domków rekreacyjnych - wczasowych

Tekst: mgr Anna Sidor

APUR

Nasze cele i wartości

Firma APUR powstała na początku 2016 roku, jednak pomysł na rozpoczęcie działalności pojawił się dużo wcześniej. Inspiracją do stworzenia działalności polegającej na termoizolacji budynków były m.in. prowadzone przeze mnie projekty ekologiczne. Podczas pracy w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Wołominie zajmowałam się tematem Programu Gospodarki Niskoemisyjnej. Właśnie wtedy uświadomiłam sobie jak ważna dla poprawy jakości powietrza jest, oprócz stosowania nowoczesnych kotłów grzewczych - termoizolacja budynków. Temat ten na tyle mnie zainteresował, że stałam się ekspertem w docieplaniu poddaszy, ścian i fundamentów.

W tym czasie przeczytałam mnóstwo artykułów dotyczących tego zagadnienia. Ze względu na to, że jestem kobietą nowoczesną, skupiłam się głównie na rozwiązaniach innowacyjnych w Polsce, ale sprawdzonych w innych krajach. W celu wnikliwej analizy i wdrożenia się w temat związany z termoizolacją organizowałam liczne spotkania z zaprzyjaźnionymi firmami, które zajmują się ocieplaniem budynków różnymi sposobami i materiałami.

Firma APUR powstała, kiedy pojawiło się we mnie poczucie, że jestem w stanie zapewnić swoim Klientom maksymalny poziom usług oraz spełnić ich oczekiwania w zamian za wyważoną cenę. Identyfikujemy się z każdym Klientem, bo wiemy jak ważny jest dla nas dom, wymarzony własny kąt. Od samego początku zależało mi, aby stworzyć zespół, który oprócz oferowania najlepszej jakości usług będzie ekspertem i doradcą dla naszego Klienta. Tak ważne zadania mogłam powierzyć tylko zaufanym osobom. APUR to firma rodzinna, nie posiadająca obcego kapitału.

Tworzymy firmę, która oferuje termiczny komfort użytkowania budynków przez naszych Klientów, ale skupia również uwagę na aspektach ekologicznych. Każdy budynek jest dla nas nowym wyzwaniem, które z radością podejmujemy. Ocieplamy budynki zarówno te nowoczesne, jak i te do remontu, zarówno małe domy, duże rezydencje jak i ogromne hale. Powierzając nam swoje budynki, oprócz solidnie wykonanej usługi Klienci oczekują profesjonalizmu, uczciwości i indywidualnego podejścia. Dla nas również jest to bardzo ważne, dlatego często stajemy się ich przyjacielem – doradcą, który dzieli wspólną pasję i potrzebę realizacji najlepszego, najbardziej przytulnego domu.

Wykształcenie (Dzienne studia na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek Ochrona Środowiska) oraz rola mamy sprawiają, że moje myśli ponad wszystko krążą wokół aspektu zdrowotnego i ekologicznego. Oferowane przez nas piany są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie uczulają. Struktura piany nie pozwala na przenikanie i gromadzenie się w niej kurzu, co dodatkowo chroni naszych bliskich przed różnego rodzaju alergiami. Jest też barierą dla insektów.

APUR to firma w której najważniejsi są Klienci, ich domy (często dorobki życia) i ich potrzeby. Efekty naszej pracy oraz oszczędności z tym związane będą widoczne już w czasie pierwszego sezonu grzewczego, ale także gorącego, upalnego lata. Jeśli chcesz cieszyć się komfortem użytkowania budynku (zimą - przyjemnym ciepłem, latem – przyjemnym chłodem) zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę i doradztwo. Jestem przekonana, na podstawie dotychczasowych doświadczeń, że po realizacji dla Państwa naszych usług z całą odpowiedzialnością będziecie polecać moją firmę APUR innym inwestorom.

Kontakt do firmy APUR

APUR Ocieplanie pianką
APUR Anna Sidor
ul. Braci Briggsów 32, Marki,
Mazowieckie, 05-270 POLSKA
Telefon: 518 322 544,  504 068 262
e-mail: kontakt@apur.pl


Ocieplanie pianką Warszawa, Łódź (promocje)